TR | EN
KARŞILAŞTIRMALI EDEBİYAT BÖLÜMÜ I. – II. ÖĞRETİM VİZE MAZERET SINAV PROGRAMI
25.12.2019

    

 ESKİŞEHİR OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ

FEN EDEBİYAT FAKÜLTESİ

2019-2020  ÖĞRETİM YILI GÜZ YARIYILI  KARŞILAŞTIRMALI EDEBİYAT BÖLÜMÜ I. – II. ÖĞRETİM  VİZE MAZARET SINAV PROGRAMI

                                                

 

 

Tarih

Dersin Adı

Sınıf

Başlama Saati

Öğr.

Sayısı

Salonlar

Öğretim Elemanı

Gözetmen

Gözetmen

 

Bahçe Bakımı ve Seracılık I

1

13.00

 

 

 

 

 

24/12/2019

 

 

 

 

 

 

 

 

 

26/12/2019

PERŞEMBE

 

Romanın Tarihsel Gelişimi

2

09:00

1

Sem.

Arş.Gör.Dr. Abdulfettah İMAMOĞLU

Z. KÖSTELOĞLU

 

İngilizce VII

4

09:00

2

Sem.

Arş.Gör.Dr. Arzu YETİM

Z. KÖSTELOĞLU

 

Çağdaş Alman Ed. Seç. Met. I

1

09:00

1

Sem.

Dr.Öğr. Üyesi Mehmet SEMERCİ

Z. KÖSTELOĞLU

 

Almanca VII

4

09:00

1

Sem.

Öğr. Gör. Merve ATLIHAN

Z. KÖSTELOĞLU

 

Modern Türk Edebiyatı Tarihi I

2

10:00

1

Sem.

Dr.Öğr.Üy.Ferzane DEVLETABADİ

Gizem KUNDURACI

 

Türk Sineması

4

10:00

3

Sem.

Arş.Gör.Dr. Veysel LİDAR

Gizem KUNDURACI

 

Türk Kültür Tarihi

1

10:00

2

Sem.

Dr.Öğr. Üyesi Oktay BERBER

Gizem KUNDURACI

 

Türk Edebiyatı I

3

11:00

1

Sem.

Dr.Öğr.Üy.Ferzane DEVLETABADİ

Tanya ÇİFTÇİ

 

Almanca V

3

11:00

1

Sem.

Öğr. Gör. Merve ATLIHAN

Tanya ÇİFTÇİ

 

İngilizce Edebi Çeviri III

4

13:00

2

Sem.

Arş.Gör.Dr. Arzu YETİM

Zehra KILIÇARSLAN

 

Çağdaş Amerikan Ed. Seç. Met. I

2

13:00

1

Sem.

Dr.Öğr. Üyesi Özlem ÖZEN

Zehra KILIÇARSLAN

 

Edebi Akımlar

1

13:00

1

Sem.

Dr.Öğr. Üyesi Fesun KOŞMAK

Zehra KILIÇARSLAN

 

Mitoloji I

1

14:00

2

Sem.

Dr.Öğr. Üyesi Sibel KOCAER

Canan AKBABA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

27/12/2019

 

Karşılaştırmalı Edeb. Bil. Gir. I

1

09:00

1

Sem.

Arş.Gör.Dr. Abdulfettah İMAMOĞLU

Veysel LİDAR

 

CUMA

Çağdaş İngiliz Ed. Seç. Met. I

1

10:00

1

Sem.

Dr.Öğr. Üyesi Özlem ÖZEN

Zeynep ANGIN

 

 

Türk Dili I

1

11:00

1

Sem.

Öğr. Gör. Gizem KUNDURACI

Arzu YETİM

 

 

Fransızca III

2

13:00

1

Sem.

Öğr.Gör. Tanya ÇİFTÇİ

Canan AKBABA

 

 

Almanca I

1

13:00

1

Sem.

Dr.Öğr. Üyesi Engin BÖLÜKMEŞE

Canan AKBABA

 

 

Çağdaş Fransız Ed. Seç. Met. III

2

14:00

1

Sem.

Öğr.Gör. Tanya ÇİFTÇİ

A. İMAMOĞLU

 

 

İngilizce I (A)

1

14:00

1

Sem.

Öğr. Burcu NARDA YURTSEVEN

A. İMAMOĞLU

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                                  

                                                                                                                      Prof.Dr. Ali GÜLTEKİN

                                                                                                                      Karşılaştırmalı Edebiyat Bölüm Başkanı